poniedziałek, 23 września 2013

Dziękujemy!!!

Kochani,

Ogromnie Dziękujemy!!!

Dzięki przede wszystkim za to, że byliście!
Dziękujemy za wspólną modlitwę, za bliskość, za Wasze uśmiechy, za piękne życzenia!
Dziękujemy za wspaniałą zabawę, nienarzekanie na drobne niedociągnięcia, za wszystkie toasty, żarty i przyśpiewki, za wszystkie komplementy, za Wasze wspaniałe tańce, rozmowy i radość na twarzach!
I wreszcie dziękujemy za wspaniałe prezenty i te cudowne słowa zapisane na kartkach, przewodnikach, książkach!

To był dla nas zaszczyt przeżywać ten magiczny Dzień w tak Wspaniałym Towarzystwie!!!

Mamy dla Was pierwszą porcję zdjęć
(Dzięki wielkie za taki ekspres, Badziu! :))
https://picasaweb.google.com/112219045945291407894/SiarkoweWesele?authkey=Gv1sRgCOKywJ_LjN7yVg#

Z niecierpliwością czekamy na kolejne i bardzo prosimy wszystkich, którzy coś uwiecznili o jakiś znak, cobyśmy mogli to wszystko pozbierać i zachować ku pamięci! :)

Ściskamy Was wszystkich bardzo, bardzo mocno i jeszcze raz ogromnie dziękujemy!!!!

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz