wtorek, 30 lipca 2013

Kwiatki piękne są, ale szybko więdną.. ;)

Często obserwujemy jak pięknie rozwinięte i przybrane kwiatki smutnie więdną podczas czekania w długiej kolejce do składania życzeń. Mamy na to sposób! :)

Uwielbiamy chodzić po górach i marzymy o dalekich podróżach.  Jeśli chcecie nas obdarować czymś podczas składania życzeń bardzo ucieszylibyśmy się z mapy lub fajnego przewodnika po jakimś ciekawym zakątku świata.

Aby uniknąć powtórek i ułatwić Wam wybór można skorzystać z listy która znajduje się pod tym adresem:
Zamiast kwiatków

Oczywiście zamiast map i przewodników ucieszymy się także z butelki wina, przy którym wieczorami będziemy mogli planować nasze kolejne podróże :)