Często obserwujemy jak pięknie rozwinięte i przybrane kwiatki smutnie więdną podczas czekania w długiej kolejce do składania życzeń. Mamy na to sposób! :)
Uwielbiamy chodzić po górach i marzymy o dalekich podróżach. Jeśli chcecie nas obdarować czymś podczas składania życzeń bardzo ucieszylibyśmy się z mapy lub fajnego przewodnika po jakimś ciekawym zakątku świata.
Aby uniknąć powtórek i ułatwić Wam wybór można skorzystać z listy która znajduje się pod tym adresem:
Zamiast kwiatków
Oczywiście zamiast map i przewodników ucieszymy się także z butelki wina, przy którym wieczorami będziemy mogli planować nasze kolejne podróże :)